Patří již k tradici, že před Vánoci uspořádáme vánoční koncert. Místem pro toto vystoupení v poslední době bývá Špejchar v Chomutově. Kromě pěkné akustiky, dobré dostupnosti v centru města je jeho velkou výhodou i to, že se tam topí. Kdo někdy zpíval vánoční koncert ve vymrzlém kostele, jistě ví, o čem mluvím.

Hostem koncertu by sbor Hlahol, který patří k tradičním účinkujícím v předvánočním Chomutově.

 

Autorem všech fotografií je pan Pavel Hnízdil, kterému tímto za vyfotografování i možnost uveřejnění fotografií velmi děkujeme.

Vánoční koncert v Chomutově

/album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert2-jpg1/ Na balkoně /album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert3-jpg/ Průvodní slovo /album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert4-jpg/ Naslouchání /album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert5-jpg/ Zpěv /album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert6-jpg/ Zpěv /album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert7-jpg/ Zpěv /album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert8-jpg/ Zpěv /album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert1-jpg/ Kompletní sbor /album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert9-jpg/ Hostující sbor Hlahol /album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert10-jpg/ Sbormistr Hlaholu Miroslav Šulc /album/vanocni-koncert-v-chomutove/koncert11-jpg/ Předávání květin